ONEGOG to studio fotograficzne i filmowe o powierzchni 162 m2 i wysokości sufitu 4,5m. W zależności od potrzeb może zostać podzielone na tematyczne strefy, jak również zaaranżowane jako całość.

 

Każda z zaprojektowanych przestrzeni charakteryzuje się odmienną atmosferą. Aktualnie, do dyspozycji jest 5 unikalnych stref. Wyjątkowym wyróżnikiem jest również czarna cyklorama narożna.

 

Uzupełnieniem przestrzeni jest zaplecze, w którym znajduje się garderoba, strefa relaksacyjna oraz 3 stanowiska beauty i przymierzalnia.

studio
 

całe studio

Dajemy możliwość zaaranżowania pod konkretne wymogi całej dostępnej przestrzeni ONEGOG Studio. Udostępniamy także sprzęt oświetleniowy, rekwizyty i akcesoria. Zachęcamy również do zorganizowania w niej różnego typu eventów oraz spotkań firmowych.

 

! W razie zainteresowania wynajęciem przestrzeni dla różnego typu eventów, prosimy o wcześniejszy kontakt i rezerwację telefoniczną.

bourbon

abstraction

soft

crypto

hex

void

tła

bar

beauty zone

przymierzalnia

wymiary studio

18 m.

12 m.

6 m.

9 m.

wysokość sufitu 4,5 m.

1 godz. / 100zł

4 godz. / 360zł

6 godz. / 480zł

8 godz. / 560zł

 

bourbon

Elegancja i styl w wydaniu loftowym. Skórzana kanapa i dębowy stojak na wino, to elementy determinujące panujący w strefie styl.

 

Dopełniają je ciemne ściany oraz nadające niepowtarzalnego charakteru światło konturowe.

 

Pięknie prezentować się będą w wykwintnych i luksusowych aranżacjach.

wymiary strefy

2,5 m.

4 m.

1 godzina / 70zł

 

abstraction

Zdecydowane i ostre kształty stworzone na wzór industrialnych płyt z podrdzewiałej blachy. Jako ich podświetlenie zainstalowano listwy pozwalające na dobranie odpowiedniej barwy do indywidualnych preferencji.

 

Pozwala to na podkreślenie odpowiedniego nastroju i wzmocnienie przekazywanej idei.

wymiary strefy

3 m.

4,5 m.

1 godzina / 70zł

 

soft

Romantyczność i delikatność uzyskana za pomocą ściany z białej cegły. Subtelnej, miękko opadającej z sufitu białej tkaniny. Dopieszczona łagodną girlandą.

 

Ta przestrzeń pozwala na stworzenie intymnej, pełnej magii i delikatności atmosfery.

 

Idealna do zdjęć rodzinnych i typu Love Story.

wymiary strefy

3 m.

4 m.

1 godzina / 70zł

 

crypto

Ta dekoracja łączy zarówno funkcję dekoracyjną i dźwiękochłonną.

 

Płyty są w pełni matowe, a ich kształt stworzy dynamiczny światłocień. Strefa ta pozwala także na częściowe zniwelowanie wysokich i średnich tonów oraz echa, jak również skrócenie czasu pogłosu.

 

Właściwości te przydatne są przy nagraniach treści wideo.

wymiary strefy

4,5 m.

2,1 m.

1 godzina / 70zł

 

hex

Natura i zielona roślinność to przewodni motyw kolejnej ze stref.

 

Wkomponowane w przestrzeń elementy z naturalnych materiałów lub pochodzących z recyklingu, dopełniają żarówki o ciepłej barwie światła.

 

Umieszczone są one na ozdobnym bluszczu, które przy odpowiednim oświetleniu pełnia rolę świetlików.

wymiary strefy

2,5 m.

2,8 m.

1 godzina / 70zł

 

void

Unikat na skalę Trójmiasta — przestrzeń bez granic, bez światła. Nieskończona otchłań dająca poczucie bezkresu i niesamowitej głębi.

 

To wszystko daje czarna cyklorama narożna. Dzięki niej mamy nieograniczone możliwości tworzenia nawet najbardziej odważnych projektów.

 

Idealna do aranżacji zarówno artystycznych, jak i komercyjnych.

wymiary cykloramy

3,5 m.

3,5 m.

3,5 m.

1 godzina / 100zł

 

tła

Tła kartonowe i materiałowe są czymś, czego w żadnym studio nie może zabraknąć. Ich gładka powierzchnia oraz możliwość dostosowania długości pozwala na szerokie pole eksploatacji.

 

Aktualnie, na stałym wyposażeniu jest green screen 2,7 m., tło kartonowe różowe, białe, czarne i szare o szerokości 2,7 m. marki "Savage"

wymiary systemu

2,5 m.

2,7 m.

1 godz. / 40zł|m.b. / 25zł

cennik

całe studio — 1 godz. / 100zł

4 godz. / 360zł   |   6 godz. / 480zł   |   8 godz. / 560zł

czarna cyklorama — 1 godz. / 100zł

jedna strefa — 1 godz. / 70zł

tła — 1 godz. / 40zł

1 m.b. zużytego tła — 25zł

stanowisko make up — 1 godz. / 25zł

pierwsza godzina gratis

sprzęt i dekoracje są w cenie wynajmu

! W przypadku wystąpienia konieczności wykonania dodatkowej usługi sprzątania, wynikającej z zrealizowanej sesji (sesje ze zwierzętami, z użyciem konfetti, sztucznego śniegu etc.) wykonawcy przysługuje prawo do naliczenia dodatkowej opłaty z tytułu wyżej wykonanej usługi w kwocie 100 zł (Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w przypadku kiedy byli by Państwo zainteresowani sesją z uczestnictwem zwierząt, bądź z wykorzystaniem elementów dekoracijnych typu konfetti, sztuczny śnieg etc.).

 

zasady użytkowania przestrzeni

godzina

Początkiem okresu wynajmu jest godzina zarezerwowana przez najemcę. Koniec okresu wynajmu strefy to moment, w którym wynajmujący opuści salę po tym, jak administrator sprawdzi sprawność wynajmowanego sprzętu i rekwizytów.

Użytkowanie przestrzeni strefy zdjęciowej jest możliwe tylko w czystym obuwiu na zmianę. Nie zapomnij ostrzec modeli o potrzebie posiadania czystych butów na zmianę.

obuwie
odpowiedzialny

Studio może zostać zarezerwowane przez dowolnego z uczestników sesji, ale najemca, którego dane są zawarte w tej umowie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za bezpieczeństwo sprzętu.

W przypadku uszkodzenia wyposażenia studia, rekwizytów i innego mienia w studiu, najemca, którego dane są wpisane w umowie, ponosi pełną odpowiedzialność finansową i rekompensuje straty w wysokości wartości zniszczonego mienia.

naprawa