ONEGOG to studio fotograficzne i filmowe o powierzchni 162 m2 i wysokości sufitu 4,5m. W zależności od potrzeb może zostać podzielone na tematyczne strefy, jak również zaaranżowane jako całość.

 

Każda z zaprojektowanych przestrzeni charakteryzuje się odmienną atmosferą. Aktualnie, do dyspozycji jest 5 unikalnych stref. Wyjątkowym wyróżnikiem jest również czarna cyklorama narożna.

 

Uzupełnieniem przestrzeni jest zaplecze, w którym znajduje się garderoba, strefa relaksacyjna oraz 3 stanowiska beauty i przymierzalnia.

 

całe studio

Dajemy możliwość zaaranżowania pod konkretne wymogi całej dostępnej przestrzeni ONEGOG Studio. Udostępniamy także sprzęt oświetleniowy, rekwizyty i akcesoria. Zachęcamy również do zorganizowania w niej różnego typu eventów oraz spotkań firmowych.

 

! W razie zainteresowania wynajęciem przestrzeni dla różnego typu eventów, prosimy o wcześniejszy kontakt i rezerwację telefoniczną.

bourbon

abstraction

soft

crypto

hex

void

tła

bar

beauty zone

przymierzalnia

wymiary studio

18 m.

12 m.

6 m.

9 m.

wysokość sufitu 4,5 m.

1 godz. / 100zł

4 godz. / 360zł

6 godz. / 480zł

8 godz. / 560zł

 

bourbon

Elegancja i styl w wydaniu loftowym. Skórzana kanapa i dębowy stojak na wino, to elementy determinujące panujący w strefie styl.

 

Dopełniają je ciemne ściany oraz nadające niepowtarzalnego charakteru światło konturowe.

 

Pięknie prezentować się będą w wykwintnych i luksusowych aranżacjach.

wymiary strefy

2,5 m.

4 m.

1 godzina / 70zł

 

abstraction

Zdecydowane i ostre kształty stworzone na wzór industrialnych płyt z podrdzewiałej blachy. Jako ich podświetlenie zainstalowano listwy pozwalające na dobranie odpowiedniej barwy do indywidualnych preferencji.

 

Pozwala to na podkreślenie odpowiedniego nastroju i wzmocnienie przekazywanej idei.

wymiary strefy

3 m.

4,5 m.

1 godzina / 70zł

 

soft

Romantyczność i delikatność uzyskana za pomocą ściany z białej cegły. Subtelnej, miękko opadającej z sufitu białej tkaniny. Dopieszczona łagodną girlandą.

 

Ta przestrzeń pozwala na stworzenie intymnej, pełnej magii i delikatności atmosfery.

 

Idealna do zdjęć rodzinnych i typu Love Story.

wymiary strefy

3 m.

4 m.

1 godzina / 70zł

 

crypto

Ta dekoracja łączy zarówno funkcję dekoracyjną i dźwiękochłonną.

 

Płyty są w pełni matowe, a ich kształt stworzy dynamiczny światłocień. Strefa ta pozwala także na częściowe zniwelowanie wysokich i średnich tonów oraz echa, jak również skrócenie czasu pogłosu.

 

Właściwości te przydatne są przy nagraniach treści wideo.

wymiary strefy

4,5 m.

2,1 m.

1 godzina / 70zł

 

hex

Natura i zielona roślinność to przewodni motyw kolejnej ze stref.

 

Wkomponowane w przestrzeń elementy z naturalnych materiałów lub pochodzących z recyklingu, dopełniają żarówki o ciepłej barwie światła.

 

Umieszczone są one na ozdobnym bluszczu, które przy odpowiednim oświetleniu pełnia rolę świetlików.

wymiary strefy

2,5 m.

2,8 m.

1 godzina / 70zł

 

void

Unikat na skalę Trójmiasta — przestrzeń bez granic, bez światła. Nieskończona otchłań dająca poczucie bezkresu i niesamowitej głębi.

 

To wszystko daje czarna cyklorama narożna. Dzięki niej mamy nieograniczone możliwości tworzenia nawet najbardziej odważnych projektów.

 

Idealna do aranżacji zarówno artystycznych, jak i komercyjnych.

wymiary cykloramy

3,5 m.

3,5 m.

3,5 m.

1 godzina / 100zł

 

tła

Tła kartonowe i materiałowe są czymś, czego w żadnym studio nie może zabraknąć. Ich gładka powierzchnia oraz możliwość dostosowania długości pozwala na szerokie pole eksploatacji.

 

Aktualnie, na stałym wyposażeniu jest green screen 2,7 m., tło kartonowe białe, czarne i szare o szerokości 2,7 m. marki "Savage"

wymiary systemu

2,5 m.

2,7 m.

1 godz. / 40zł|m.b. / 25zł

KartaWynajem+.png

cennik

całe studio — 1 godz. / 100zł

4 godz. / 360zł   |   6 godz. / 480zł   |   8 godz. / 560zł

czarna cyklorama — 1 godz. / 100zł

jedna strefa — 1 godz. / 70zł

tła — 1 godz. / 40zł

1 m.b. zużytego tła — 25zł

stanowisko make up — 1 godz. / 25zł

pierwsza godzina gratis

sprzęt i dekoracje są w cenie wynajmu

! W przypadku wystąpienia konieczności wykonania dodatkowej usługi sprzątania, wynikającej z zrealizowanej sesji (sesje ze zwierzętami, z użyciem konfetti, sztucznego śniegu etc.) wykonawcy przysługuje prawo do naliczenia dodatkowej opłaty z tytułu wyżej wykonanej usługi w kwocie 100 zł (Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w przypadku kiedy byli by Państwo zainteresowani sesją z uczestnictwem zwierząt, bądź z wykorzystaniem elementów dekoracijnych typu konfetti, sztuczny śnieg etc.).

 

zasady użytkowania przestrzeni

Początkiem okresu wynajmu jest godzina zarezerwowana przez najemcę. Koniec okresu wynajmu strefy to moment, w którym wynajmujący opuści salę po tym, jak administrator sprawdzi sprawność wynajmowanego sprzętu i rekwizytów.

Użytkowanie przestrzeni strefy zdjęciowej jest możliwe tylko w czystym obuwiu na zmianę. Nie zapomnij ostrzec modeli o potrzebie posiadania czystych butów na zmianę.

Studio może zostać zarezerwowane przez dowolnego z uczestników sesji, ale najemca, którego dane są zawarte w tej umowie, jest bezpośrednio odpowiedzialny za bezpieczeństwo sprzętu.

W przypadku uszkodzenia wyposażenia studia, rekwizytów i innego mienia w studiu, najemca, którego dane są wpisane w umowie, ponosi pełną odpowiedzialność finansową i rekompensuje straty w wysokości wartości zniszczonego mienia.

instagram